Listwa zasilająca Lestar LX 610 5m czarna
5/5
Opis produktu
Listwa zasilająca Lestar LX 610 o długości 5 metrów to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnego, a zarazem funkcjonalnego produktu do zasilania urządzeń elektronicznych. Z 6 gniazdami AC, ta listwa umożliwia jednoczesne podłączenie wielu urządzeń, co czyni ją idealnym wyborem zarówno do domu, jak i biura. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych technologii zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki podświetlanemu wyłącznikowi masz pełną kontrolę nad zasilaniem, a automatyczny bezpiecznik dodatkowo chroni podłączone sprzęty przed przepięciami.
Listwa zasilająca Lestar LX 610 5m czarna
Specyfikacja:
- Liczba gniazd wyjściowych AC: 6
- Długość kabla (m): 5.00
- Napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- Maksymalny prąd impulsu: 6.00 kA
- Absorbcja energii: 155.0 J
- Prąd znamionowy [A]: 10.0
- Bezpieczniki: 1x 10A/250V
- Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego: 25 ns
- Czas pracy: Nie
- Kolor kabla: Czarny
- Kolor obudowy: Czarny (Black)
- Automatyczny bezpiecznik
- Podświetlany wyłącznik

| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
|---|---|
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 6.000 |
| Długość kabla (m) | 5.000 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Czas pracy | NIE |
| Kolor kabla | Czarny |
| Prąd znamionowy [A] | 10.000 |
| Absorbcja energii | 155.000 J |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Maksymalny prąd impulsu | 6.000 kA |
| Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego | 25.000 ns |
| Opis ogólny | Listwa zasilająca Lestar LX 610 5m czarna |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | 1966004697 |
| Marka | Lestar |
| KWiU | 27.12.23.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 400313 |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| GPSR - Producent nazwa | Lestar Spółka z o.o. |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 05-816 |
| GPSR - Producent miejscowość | Opacz Mała |
| GPSR - Producent kraj | PL |
| GPSR - Producent email | lestar@lestar.com.pl |
| GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego | 400313 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa | Lestar Spółka z o.o. |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica | Klonowa 49 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-816 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Opacz Mała |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny email | lestar@lestar.com.pl |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny telefon | 570344144 |
| GPSR - Producent ulica | Klonowa 49 |
| GPSR - Producent telefon | 570344144 |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
Ładowanie danych GPSR...
Mogą spodobać Ci się również
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
46,97 zł
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
41,95 zł
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
56,41 zł
Listwy zasilające
61,39 zł
Poprzedni
Następny