Listwa antyprzepięciowa Ever Office Plus 3m
5/5
Opis produktu
Listwa antyprzepięciowa Ever Office Plus 3m to funkcjonalne rozwiązanie dla każdego biura oraz przestrzeni domowej, które zapewnia nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo. Oferując siedem gniazd wyjściowych AC, ta listwa umożliwia jednoczesne zasilanie wielu urządzeń elektronicznych, co jest niezbędne w dzisiejszym zróżnicowanym środowisku pracy. Z długością kabla wynoszącą 3 metry, produkt gwarantuje elastyczność w ustawieniu sprzętu i wygodne podłączenie do zasilania, nawet w trudnodostępnych miejscach.
Listwa zasilająca Ever Office Plus - 7 gniazd, 1,8m + 1,2m
- Listwa antyprzepięciowa Ever Office Plus 3m
Pozostałe parametry
- Liczba gniazd wyjściowych AC: 7
- Długość kabla (m): 3.00
- Napięcie znamionowe: 250V, 50Hz
- Absorbcja energii: 918.0 J
- Prąd znamionowy [A]: 10.0
- Bezpieczniki: 1x 10A/250V
- Czas pracy: Nie
- Kolor kabla: Czarny
- Kolor obudowy: Biały (White)
- Informacje dodatkowe: Prąd maksymalny (sumaryczny) [A]: 10
- Informacje dodatkowe: Obciążalność jednego gniazda [A]: Okrągłe 10 A, płaskie 6 A
- Informacje dodatkowe: Ilość gniazd sieciowych : 5 + 2
- Informacje dodatkowe: Typ gniazd sieciowych : Zgodny z NF C 61-314; System Child Protection
- Informacje dodatkowe: Zabezpieczenie nadprądowe : 1 x bezpiecznik automatyczny 10 A
- Informacje dodatkowe: Typ zabezpieczenia przepięciowego : SPD typ 3
- Informacje dodatkowe: Zabezpieczane linie : L-N, L-PE, N-PE
- Informacje dodatkowe: Napiecie próby Uoc (L-N) [kV]: 6
- Informacje dodatkowe: Napiecie próby Uoc (LN-PE) [kV]: 6
- Informacje dodatkowe: Napięciowy poziom ochrony Up (L-N) [kV]: 1,79
- Informacje dodatkowe: Napięciowy poziom ochrony Up (LN-PE) [kV]: 1,79
- Informacje dodatkowe: Napięcie trwałej pracy Uc [V~]: 250
- Informacje dodatkowe: Ładowarka USB : 2x Port 5 V / 2,4 A (max)
- Informacje dodatkowe: Sygnalizacja : 1x LED (wskaźnik ochrony antyprzepięciowej)
- Informacje dodatkowe: Wtyczka : NF C 61-314
- Informacje dodatkowe: Wyłącznik sieciowy : Dwubiegunowy, podświetlany
- Informacje dodatkowe: Wymiary [szer. x dł. x wys.][mm]: 60 x 178 x 50 jednostka górna
- Informacje dodatkowe: Wymiary [szer. x dł. x wys.][mm]: 55 x 270 x 38 jednostka dolna

| Kolor obudowy | Biały (White) |
|---|---|
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 7.000 |
| Długość kabla (m) | 3.000 |
| Napięcie znamionowe | 250V, 50Hz |
| Czas pracy | NIE |
| Kolor kabla | Czarny |
| Prąd znamionowy [A] | 10.000 |
| Absorbcja energii | 918.000 J |
| Bezpieczniki | 1x 10A/250V |
| Opis ogólny | Listwa antyprzepięciowa Ever Office Plus 3m |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | T/LZ06-OFP018/0000 |
| Marka | Ever |
| KWiU | 27.12.23.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 12588 |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| GPSR - Producent nazwa | Ever sp. z o.o. |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 60-003 |
| GPSR - Producent miejscowość | Poznań (Poznań-Grunwald) |
| GPSR - Producent kraj | PL |
| GPSR - Producent email | ups@ever.eu |
| GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego | 12588 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa | Ever sp. z o.o. |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica | ul. Wołczyńska 19 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 60-003 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Poznań (Poznań-Grunwald) |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny email | ups@ever.eu |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny telefon | 0616500400 |
| GPSR - Producent ulica | ul. Wołczyńska 19 |
| GPSR - Producent telefon | 0616500400 |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
Ładowanie danych GPSR...
Mogą spodobać Ci się również
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
46,97 zł
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
41,95 zł
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
56,41 zł
Listwy zasilające
61,39 zł
Poprzedni
Następny