Listwa zasilająca Lestar LV-530W 5W 2,5m czarna
5/5
Opis produktu
Listwa zasilająca Lestar LV-530W to produkt o wysokiej jakości, przeznaczony do efektywnego zasilania urządzeń elektronicznych w różnych warunkach. Z pięcioma gniazdami AC, ta listwa umożliwia jednoczesne podłączenie wielu sprzętów, co czyni ją idealnym rozwiązaniem zarówno do biura, jak i do domowego użytku. Długość kabla wynosząca 2,5 metra zapewnia dużą swobodę w zakresie rozmieszczenia urządzeń, a elegancki czarny kolor obudowy wkomponuje się w każde wnętrze.
Listwa zasilająca Lestar LV-530W 5W 2,5m czarna
Parametry
- Liczba gniazd wyjściowych AC: 5
- Długość kabla (m): 2.50
- Napięcie znamionowe: 230V, 50Hz
- Maksymalny prąd impulsu: 6.00 kA
- Absorbcja energii: 155.0 J
- Prąd znamionowy [A]: 10.0
- Ilość zabezpieczeń: 2
- Bezpieczniki: 2x 10A/250V
- Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego: 25 ns
- Czas pracy: Nie
- Kolor kabla: Czarny
- Kolor obudowy: Czarny (Black)
- Informacje dodatkowe: Automatyczny bezpiecznik, włacznik niepodświetlany
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
|---|---|
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 5.000 |
| Długość kabla (m) | 2.500 |
| Napięcie znamionowe | 230V, 50Hz |
| Czas pracy | NIE |
| Kolor kabla | Czarny |
| Prąd znamionowy [A] | 10.000 |
| Ilość zabezpieczeń | 2.000 |
| Absorbcja energii | 155.000 J |
| Bezpieczniki | 2x 10A/250V |
| Maksymalny prąd impulsu | 6.000 kA |
| Maks. czas odpowiedzi układu przeciwprzepięciowego | 25.000 ns |
| Opis ogólny | Listwa zabezpieczająca Lestar LV-530W |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | 1966000293 |
| Marka | Lestar |
| KWiU | 27.12.23.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 400313 |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| GPSR - Producent nazwa | Lestar Spółka z o.o. |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 05-816 |
| GPSR - Producent miejscowość | Opacz Mała |
| GPSR - Producent kraj | PL |
| GPSR - Producent email | lestar@lestar.com.pl |
| GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego | 400313 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa | Lestar Spółka z o.o. |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica | Klonowa 49 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-816 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Opacz Mała |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny email | lestar@lestar.com.pl |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny telefon | 570344144 |
| GPSR - Producent ulica | Klonowa 49 |
| GPSR - Producent telefon | 570344144 |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
Ładowanie danych GPSR...
Mogą spodobać Ci się również
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
46,97 zł
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
41,95 zł
Obecnie brak na stanie
Listwy zasilające
56,41 zł
Listwy zasilające
61,39 zł
Poprzedni
Następny