Obecnie brak na stanie
Laptopy
4 129,47 zł
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16.000 |
|---|---|
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W USB-C 3-pin |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | ThinkPad |
| Typ procesora | AMD Ryzen 5 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Zainstalowany procesor | AMD Ryzen™ 5 220 (3.50/4.90GHz; 6 rdzeni/12 wątków; 28W) |
| Ilość rdzeni / wątków | 6 / 12 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 14.000 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Touch | NIE |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 5600MHz |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | AMD Radeon 740M |
| Dodatkowa karta graficzna | NIE |
| Wbudowane Audio | Dolby Atmos |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64.000 GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Możliwość montażu dodatkowego dysku | NIE |
| Napęd optyczny wbudowany | NIE |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 1x 3.0 + 1x 3.1 + 1x 3.0 Typu C + 1x USB4/Thunderbolt™ 4 |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Złącze stacji dokującej | TAK |
| Czytnik linii papilarnych | TAK |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa bez bloku numerycznego |
| Podświetlana klawiatura | TAK |
| Pojemność baterii (Wh) | 64.000 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Military standard | MIL-STD-810H |
| Warunki serwisowe | 3Y Onsite |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 4.000 W |
| Waga netto (kg) | 1.410 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| Opis ogólny | Lenovo ThinkPad E14 G7 14"WUXGA/Ryzen 5 220/16GB/SSD512GB/Radeon/11PR Black |
| Cechy | Ryzen 5 220;SSD512GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | 21T0004TPB |
| Marka | Lenovo |
| KWiU | ex 26.20.11.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 600669 |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| GPSR - Producent nazwa | Lenovo PC HK Limited |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 999077 |
| GPSR - Producent miejscowość | Island East, Hong Kong |
| GPSR - Producent kraj | HK |
| GPSR - Producent email | pcsupport.lenovo.com/contactus |
| GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego | 42483 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica | Landererova 12 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 811 09 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Bratislava |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj | SK |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny email | www.lenovo.com/sk/sk/contact |
| GPSR - Producent ulica | 23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36.000 |
| Wymiary (mm) | 220,3 x 313 x 10,1~15,25 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Paczkomat możliwy | TAK |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
check_circle
check_circle