Obecnie brak na stanie
Laptopy
4 129,47 zł
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16.000 |
|---|---|
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W, Wtyk USB-C |
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | TravelMate |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11be |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 225H (18M Cache, up to 4.90 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 14 / 14 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 16.000 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Touch | NIE |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR5-4800 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ 130T GPU |
| Dodatkowa karta graficzna | NIE |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64.000 GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Napęd optyczny wbudowany | NIE |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.0 + 2x Thunderbolt™ 4 / USB Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Dodatki multimedialne | Wbudowane 2 mikrofony; Głośniki stereo |
| Wbudowana kamera internetowa | Full HD1080p |
| Czytnik linii papilarnych | TAK |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | TAK |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Pojemność baterii (Wh) | 53.000 |
| Kolor obudowy | Granatowy (Abyss Blue) |
| Warunki serwisowe | 3 Years On Site |
| Waga netto (kg) | 1.780 |
| Złącze DisplayPort | USB-C |
| czytnik kart | MicroSD |
| informacje dodatkowe | LAN 1 Gb/s; Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock); Szyfrowanie TPM; Windows Hello |
| Opis ogólny | Acer TravelMate P4 TMP416-74-TCO 16"WUXGA/U5-225H/16GB/512GB/Arc/11PR 3Y |
| Cechy | U5-225H;SSD512GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | NX.BG6EP.001 |
| Marka | Acer |
| KWiU | ex 26.20.11.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 42481 |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| GPSR - Producent nazwa | Acer Inc. |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 221 |
| GPSR - Producent miejscowość | Taiwan, New Taipei City |
| GPSR - Producent kraj | TW |
| GPSR - Producent email | press@acer.com |
| GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego | 42482 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa | Acer Italy S.r.l. |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica | Viale delle Industrie 1/A |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 20044 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Arese |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj | IT |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny email | acer-italy-srl@legalmail.it |
| GPSR - Producent ulica | 8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi |
| Wymiary (mm) | 258 x 359 x 19,2 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Paczkomat możliwy | TAK |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
check_circle
check_circle