Obecnie brak na stanie
Laptopy
4 129,47 zł
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16.000 |
|---|---|
| Wyposażenie dodatkowe | Zasilacz 65W |
| Rodzaj urządzenia | Notebook |
| Seria / rodzina | VivoBook |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz) |
| Ilość rdzeni / wątków | 16 / 16 |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Przekątna ekranu | 16.000 cali |
| Rozdzielczość optymalna | 1920 x 1200 pikseli |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | NIE |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Home PL 64-bit |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Karta graficzna zintegrowana z procesorem | Intel® Arc™ 140T GPU |
| Dodatkowa karta graficzna | NIE |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Napęd optyczny wbudowany | NIE |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Porty USB | 4x : 2x 3.2 + 2x 3.2 Typu C |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack |
| Wbudowana kamera internetowa | Tak |
| Klawiatura | Klawiatura standardowa z blokiem numerycznym |
| Podświetlana klawiatura | TAK |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion 4 cell battery |
| Waga (kg) | 1.800 |
| Kolor obudowy | Szary (Grey) |
| Waga netto (kg) | 1.800 |
| informacje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu: 144 Hz; Jasność matrycy: 300 cd/m2; HDMI 2.1; Szyfrowanie TPM |
| Opis ogólny | Asus Vivobook S16 S3607CA-RP007W 16"WUXGA/U7 255H/16GB/SSD1TB/Arc 140T/W11 |
| Cechy | Ultra 7 255H;SSD1TB |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | S3607CA-RP007W |
| Marka | Asus |
| KWiU | ex 26.20.11.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 42489 |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| GPSR - Producent nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 112 |
| GPSR - Producent miejscowość | Taipei City |
| GPSR - Producent kraj | TW |
| GPSR - Producent email | www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/ |
| GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego | 40270 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa | ASUS Computer GmbH |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica | Harkortstr. 21-23 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 40880 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Ratingen |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny email | www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/ |
| GPSR - Producent ulica | 1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24.000 |
| Wymiary (mm) | 250,6 x 357 x 18,7 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Paczkomat możliwy | TAK |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
check_circle
check_circle