Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70s G6 SFF Ultra 7 265/16GB/SSD512GB/Intel/DVD-RW/WiFi/BT/11PR Black 3Y
5/5
Opis produktu
Komputer PC Lenovo ThinkCentre M70s G6 SFF Ultra to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalistów oraz użytkowników poszukujących niezawodnej maszyny do pracy biurowej oraz zaawansowanych zadań multimedialnych. Dzięki zastosowaniu procesora Intel® Core™ Ultra 7 o wysokiej wydajności, z 30 MB pamięci cache oraz możliwością do 5.30 GHz, M70s G6 SFF zapewnia płynne działanie nawet przy wymagających aplikacjach. W zestawie znajduje się 16 GB pamięci DDR5 oraz szybki dysk SSD o pojemności 512 GB, co pozwala na błyskawiczne uruchamianie systemu i programów, a także na wygodne przechowywanie danych.
Obudowa w standardzie SFF (Small Form Factor) łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością, oferując jednocześnie wygodę w codziennym użytkowaniu. Zainstalowane złącza, takie jak HDMI, DisplayPort, USB 3.2 oraz możliwość podłączenia do sieci WiFi 802.11ax, sprawiają, że komputer doskonale sprawdzi się w biurze oraz w pracy zdalnej. Z kolei zastosowanie certyfikatów, takich jak ENERGY STAR i GREENGUARD, podkreśla zaangażowanie w ochronę środowiska, co czyni Lenovo ThinkCentre M70s G6 SFF idealnym wyborem dla świadomych użytkowników.
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16.000 |
|---|---|
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265 (30M Cache, up to 5.30 GHz) |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | DDR5-5600 |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 4 / 3 |
| Wbudowane Audio | Tak |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128.000 GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Chipset płyty głównej | Intel® Q870 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® Graphics |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście liniowe audio; Wyjście audio 3,5 mm jack |
| Waga (kg) | 5.100 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Łączność | LAN 1 Gbps; WiFi IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax; Bluetooth 5.3 |
| Rodzaj napędu optycznego | DVD-RW |
| Złącza video | HDMI; DisplayPort x 2 |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 3.2 Gen 1 x 6; USB 3.2 Gen 1 Type-C x 1; USB 3.2 Gen 2 x 2 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16; 2x PCI-e 3.0 x1 |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Mysz w zestawie | Tak |
| Typ obudowy | SFF (Small Form Factor) |
| Moc zasilacza | 260.000 W |
| Normy i certyfikaty | ENERGY STAR 9.0; TCO Certified 10.0; ErP Lot 3; GREENGUARD; RoHS compliant; MIL-STD-810H |
| Waga netto (kg) | 5.100 |
| czytnik kart | Tak |
| Opis ogólny | PC Lenovo ThinkCentre M70s G6 SFF U7-265/16GB/512GB/Intel/DVD/WiFi/BT/11PR |
| Cechy | U7-265;16GB/SSD512GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | 12YK0013PB |
| Marka | Lenovo |
| KWiU | 26.20.13.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 600669 |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| GPSR - Producent nazwa | Lenovo PC HK Limited |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 999077 |
| GPSR - Producent miejscowość | Island East, Hong Kong |
| GPSR - Producent kraj | HK |
| GPSR - Producent ulica | 23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
Ładowanie danych GPSR...
Mogą spodobać Ci się również
Poprzedni
Następny