Obecnie brak na stanie
All in One
4 146,92 zł
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16.000 |
|---|---|
| Port LAN | RJ-45 1 Gbps |
| Rodzaj urządzenia | All in One |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ax |
| Port Bluetooth | Bluetooth V5.3 |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14500 Processor (24M Cache, up to 5.00 GHz) |
| Przekątna ekranu | 23.800 cali |
| Touch | NIE |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR5 4800MHz |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC233NL-VB2-CG |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64.000 GB |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 512 GB |
| Chipset płyty głównej | Intel® Q670 |
| Złącze HDMI | HDMI x1 |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 770 |
| Dodatki multimedialne | Głośniki stereo; Wbudowane 2 mikrofony |
| Wbudowana kamera internetowa | 5,0 MPix |
| Waga (kg) | 8.130 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj napędu optycznego | DVD-RW |
| Klawiatura w zestawie | Przewodowa, czarna |
| Mysz w zestawie | Przewodowa, czarna |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Ekran - dodatkowy opis | IPS 250nits Anti-glare, 99% sRGB, 60Hz, Flicker Free, Low Blue Light |
| Wyjście słuchawkowe | TAK |
| Wejście mikrofonowe | TAK |
| Wbudowany mikrofon | TAK |
| Złącza USB | 3x USB 3.2 Gen 1 + 3x USB 3.2 Gen 2 + 1x USB-C 3.2 Gen 2 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | Tak |
| Waga netto (kg) | 8.130 |
| czytnik kart | TAK |
| Stan | Nowy |
| Opis ogólny | AIO Lenovo ThinkCentre M90a G5 23,8"FHD/i5-14500/16GB/SSD512GB/UHD/11PR 3Y |
| Cechy | i5-14500;16GB/SSD512GB |
| Baza SCIP | Nie |
| Symbol producenta | 12SH000QPB |
| Marka | Lenovo |
| KWiU | 26.20.13.0 |
| GPSR - Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR - ID producenta | 600669 |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| GPSR - Producent nazwa | Lenovo PC HK Limited |
| GPSR - Producent kod pocztowy | 999077 |
| GPSR - Producent miejscowość | Island East, Hong Kong |
| GPSR - Producent kraj | HK |
| GPSR - Producent email | pcsupport.lenovo.com/contactus |
| GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego | 42483 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica | Landererova 12 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 811 09 |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Bratislava |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj | SK |
| GPSR - Podmiot odpowiedzialny email | www.lenovo.com/sk/sk/contact |
| GPSR - Producent ulica | 23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36.000 |
| Wymiary (mm) | 217,31 x 539,6 x 393,66 ~ 501,85 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Paczkomat możliwy | NIE |
| Sposób dostawy | Koszt transportu | Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki* | Czas dostawy |
| Sposób dostawy Firma kurierska DPD lub INPOST Przelewem (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 18,35 zł x ilość paczek | Całkowity koszt dostawy 18,35 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
| Sposób dostawy Paczkomaty InPost (przedpłata przelewem) | Koszt transportu Bezpłatnie (przy zamówieniach powyżej 300 zł) 16,60 zł – 1 paczka do 410×380×640 mm | Całkowity koszt dostawy 16,60 zł | Czas dostawy Przy zamówieniach złożonych do godz. 13 możliwość wysłania w ten sam dzień roboczy, po zaksięgowaniu zapłaty. |
Sklep PCDRON nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Masz pytania w sprawie produktu? Dzwoń, pisz i pytaj śmiało. Nasi sprzedawcy udzielą informacji i znają się na rzeczy - pomogą wyborze odpowiedniego i pasującego sprzętu.
check_circle
check_circle