505-429-482

Pogotowie komputerowe

 

 

 

 

 

Pogotowie komputerowe Poznań | Serwis komputerowy Poznań | Naprawa komputerów Poznań | Serwis komputerów Poznań

 

Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie Poznania oraz pełną obsługę na miejscu. .

Obsługujemy osoby indywidualne oraz firmy.

Wystawiamy faktury VAT.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 505 429 482

Służymy fachową pomocą i profesjonalnie pozbędziemy się każdej usterki komputera. W ramach usługi „pogotowie komputerowe – Poznań” błyskawicznie, a przy tym bezpłatnie dotrzemy na miejsce, zdiagnozujemy problem, naprawimy, zoptymalizujemy, przekonfigurujemy, zainstalujemy oprogramowanie lub rozbudujemy sprzęt. Mobilny serwis komputerów to dobrze wyekwipowany zespół, który większość czynności wykona na miejscu, u Klienta, a w razie potrzeby odbierze komputer i po naprawie odwiezie z powrotem.  

 

Pogotowie komputerowe Poznań godz 9 - 18

 

 Działamy na zasadzie Mobilnego Serwisu Pcdron – bezpłatnie na terenie Poznania, Warszawy podjeżdżamy do Państwa, wstępnie diagnozujemy i wyceniamy usługę. Jeśli jest możliwość wykonujemy usługę na miejscu. Jeśli nie ma możliwości naprawy na miejscu, zabieramy sprzęt ze sobą, diagnozujemy, wyceniamy i kontaktujemy się Państwem. Po naprawie lub wymianie również bezpłatnie odwozimy Państwu sprzęt.

 

 

Prowadzimy serwis komputerów stacjonarnych, w tym między innymi:

  • Naprawa i wymiana części w komputerach stacjonarnych
  • Konfiguracja komputerów według specyfikacji klienta, pomożemy w doborze odpowiednich części komputerowych.
  • Instalacja systemu operacyjnego oraz dowolnego oprogramowania.
  • Optymalizacja systemu operacyjnego w celu szybszego i wydajniejszego działania.
  • Wymiana podzespołów, modernizacja komputera w tym dołożenie pamięci RAM, wymiana dysku na większy lub dołożenie drugiego, wymiana CD/DVD, procesora, karty graficznej co znacznie przyspieszy działanie całego sprzętu.
  • Konfiguracja sieci komputerowej przewodowej lub bezprzewodowej.
  • Odwirusowanie komputera, usunięcie szkodliwego oprogramowania i zabezpieczenie przed kolejnymi infekcjami.

 

zgłoś się do nas. Na pewno pomożemy.

 

Ogólnopolski, Wysyłkowy Serwis Laptopów: nie ograniczamy się jednak tylko do okolic Poznania i Warszawy. Zapewniamy odbiór i wysyłkę sprzętu komputerowego na terenie całego kraju. Nie tylko bezpłatnie i w krótkim czasie (zwykle jednego dnia) zdiagnozujemy problem lecz również zapewnimy fachowy serwis laptopów w systemie DOOR TO DOOR – z odbiorem i dostarczeniem na miejsce. 

 Sklep komputerowy z częściami: naprawa komputerów czy serwis laptopów wymaga również odpowiednich podzespołów. Dlatego prowadzimy także sklep komputerowy, w którym posiadamy bogatą gamę produktów, pozwalających na dobranie odpowiedniego artykułu.